Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Rewala
w komfortowo urządzonych pokojach w Willi ”ELA„.

Willa znajduje się w odległości około 350m od morza
z dala od centrum Rewala przy cichej i spokojnej ulicy.

Do wynajęcia oferujemy pokoje 1,2,3 osobowe.
Każdy pokój wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, oraz w telewizor.

Zapraszamy także do skorzystania w w Willi ”ELA„ z solarium oraz gabinetu fryzjerskiego.Na terenie bezpłatny parking, grill, teren jest ogrodzony.
Posiadamy także salę konferencyjną (możliwość przyjazdu dla grup zorganizowanych).

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK

Rewal
Czyste powietrze, szerokie, piaszczyste plaże, malownicze klifowe brzegi.
To główne zalety wypoczynku w Rewalu
- niewielkiej, nadmorskiej miejscowośći wypoczynkowej położonej w województwie zachodniopomorskim. Wzdłuż morskiego brzegu, przez całą miejscowość przebiega piękna promenada z widokowymi tarasami. Można podziwiać zachody słońca, pomniki przyrody, zatrzymać się w jednej z wielu kafejek i restauracji.

ATRAKCJE

Jedną z atrakcji wybrzeża rewalskiego była, jest i będzie kolejka wąskotorowa. Nadmorska kolej wąskotorowa liczy sobie grubo ponad 100 lat. Oddano ją do użytku w lipcu 1896 roku. Wówczas tory o szerokości 750 mm połączyły Gryfice, Trzęsacz, Rewal i Niechorze.

Niecałe 300 m od plaży, częściowow Niechorzu, częściowo w Pogorzelicy, leży jezioro Liwia Łuża. Tajemnicze, owiane legendami dostępne tylko dla ptaków, od lat czeka na historyczny moment, by znów ukazać swą urodziwą twarz. Jezioro Liwia Łuża, połączone z morzem poprzez Liwkę - kanał bodący naturalną granicą między Niechorzem a Pogorzelicą - to akwen o powierzchni 220 ha. Dziś jest rezerwatem ptaków wędrownych.

NIECHORZE LATARNIA MORSKA

Została zbudowana ponad 130 lat temu, jest więc zabytkiem architektury. Po raz pierwszy światło zapalono w niej w 1866 roku, używając do tego celu lampę olejową z czterema knotami. Latarnia ma 45 m wysokości. Jej światło można dostrzec z odległości 20 mil morskich (ponad 36 kilometrów). Źródłem światła jest specjalna żarówka 1000 W, której moc dwudziestokrotnie wzmacnia specjalny system pryzmatów.

MUZEUM RYBOŁÓWSTWA MORSKIEGO W NIECHORZU położone przy głównym trakcie spacerowym łączącym Niechorze z Pogorzelicą, spełnia oprócz funkcji wystawienniczych rolę lokalnego centrum kultury. Miejsce to gromadzi wszystkie aktywne stowarzyszenia działające na terenie Gminy Rewal.